Najlepší bol Kredenc a Forgáč s Juniorom?

Autor: Elena Antalová | 2.1.2015 o 19:30 | (upravené 2.1.2015 o 19:53) Karma článku: 7,21 | Prečítané:  2503x

Keď sú "vychytení" televízni zabávači sami za seba, chýba im šarm.  

Za najväčší "humor" možno v slovenských televíziách považovať prístup k jedlu a pitiu. Opodstatnene poukazujú na vzrastajúci počet nezdravo obéznych a prepitých Slovákov, no obrazovky sú plné romantických záberov s pivom a drahými alkoholmi. A reláciami o varení. Aj na Silvestra.

Ako "zábavné" prejedlo nesmel chýbať kuchár s pätnásťminútovými receptami, ale (aby si zarobili aj iní známi z obrazoviek, hoci nevedno podľa akého dramaturgického kľúča práve oni) v každom prípade zavadzali kuchárovi a súkromne sa,  azda "vtipne", no pre diváka  nezrozumiteľne, zabávali. "Pozdravuj sestru". "Pozdravím", želali si, nevedno prečo práve tam, inak mimoriadne vtipní švagrovci.

"Skvele" si zosúladili programy RTVS a Markíza. Vystúpenia zrejme jedinej schopnej slovenskej TV zabávačky Adely Banášovej v úlohách kapitánky jedného z tímov v Milujem .Slovensko a moderátorky Chart show sa "vzácne" prekrývali. Aby bol divák čo najzmätenejší, aj účinkujúci milujúci Slovensko akiste poňali vystúpenie pred kamerou predovšetkým ako svoje súkromné silvestrovské "hopsasa" a tí diváci, ktorí sa programom konečne začínajú vzdelávať, museli dávať mimoriadny pozor, aby im v tom bozkávajúci sa, tlieskajúci a pripomienkujúci účinkujúci priveľmi neprekážali. Rovnako ako Banášová, aj Daniel Dangl je osobnosť so vzácnymi  nápadmi, a svojim darom zabávať by mali šetriť (podobne  Michal Hudák a niektorí ďalší). 

Silvestrovský Kredenc úroveň Partičky napriek vysokej sledovanosti nedosahuje (a nedosiahol). Vzácne sa z priemeru vymkol zaujímavý Michal Kubovčík. Nápad so vstupmi živých vzorov (Puškárová, Švajda a iní) nevyšiel.

Vďaka skúsenej dvojici Forgáč - Zimnýkoval  mal (a máva) Aj múdry schybí vysokú sledovanosť. Čoraz mladšie a krajšie diváčky a slovenskému väčšinovému divákovi  "smiešne"  výrazy typu hrubá klobása, tvrdý párok či vajcia, skrátka všetko od pása dolu, vždy zaručujú úspech.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Proti Trumpovi protestujú státisíce, pripomínajú práva žien

Nápisy na niektorých transparentoch obsahujú neúctivé výroky Donalda Trumpa na adresu žien.

KOMENTÁRE

Kedy sa politická teológia stáva ideológiou?

Súčasná politická teológia opustila aristokratické predstavy o politickom mesiášovi.

SVET

Trump chce meniť Ameriku, odkláňa sa aj od vlastnej strany

Populista a izolacionista, Trump sa nezmenil.


Už ste čítali?