Lepšie sa cítime s bytosťami podobných vibrácií, povedala.

Autor: Elena Antalová | 8.10.2015 o 0:30 | Karma článku: 3,71 | Prečítané:  600x

Nemáte cigu? Nebojte sa, tu nás nenájdu. Bytosti podobných vibrácií vyvolávajú pocit dôvery, otvorenosti, porozumenia, nevydávajú zbytočne energiu na nepodstatný život tam vonku. Oslobodíme sa od záťaží materiálnych ľudí z ulice.

Tu sme slobodní od potreby mať pravdu, súdiť, trestať, hanobiť alebo ničiť. Nie sme v bludnom kruhu tam vonku, a mohli by tu poumývať okná.

Nikto nás tu nenájde, nebojte sa. Sestričky miešajú kokteily medikamentov. Nezáleží im na vás, moja drahá. A na čom by už malo záležať? Na muzičke a chlapovi s pevnou rukou. A ak by bolo dačo dobré na pitie... na peniažkoch na sekond hand a na cigy. Nezízajte, čo také vravím? Nezúfajte, ale nedúfajte. Poddajte sa, to je všetko. Svetielko na konci tunela, ha, ha, ha. Moje svetielko je ten, čo nebije. Nemláti po hlave, nepriväzuje o posteľ a nezháša cigarety na mojom zadku. Maj sa kočka. Budú roznášať večerný  kokteil na spanie. Aj tak nezaspím.

Len toľko ti ešte poviem: Raz každý všetko spozná. Neviem kedy, ale spozná. Dovtedy by mal byť človek milosrdnejší. K sebe, aj k ostatným. Odlišné je iba odlišné. Nie zlé. Aj tu, na psychine.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Schránka už Dôvere neprejde. Žitňanská mení zákony

Kauzy ako Lemikon či Váhostav by sa opakovať nemali, staré prípady však už protischránkový zákon nezachytí.

DOMOV

Štátna poisťovňa potrebuje na zdravie 51 miliónov

Štát už všeobecnú zdravotnú dotovať nemôže.

KOMENTÁRE

Slovenský Lex Panama

Aj keby Žitňanskej zákon skresal rozkrádanie naozaj len o „drobné“, stále hovoríme asi o desiatkach miliónov eur.


Už ste čítali?