Kam ste sa podeli, predvolebné pýthie?

Autor: Elena Antalová | 7.2.2016 o 13:52 | (upravené 7.2.2016 o 14:00) Karma článku: 4,37 | Prečítané:  1106x

Bývajú vás plné noviny a obrazovky, sľubujete z neba nielen modré, ale aj kvietkované, ale teraz, keď by ste mohli vyladiť do ružova depresívne večery potenciálnych voličov, čušíte, ako otrávené ryby v chránených rybníkoch.

Napriek tomu, že nás na Slovensku čoskoro čakajú voľby, ani jedna z vás, panie zázračnice, a že je vás požehnane, nezverejní informáciu o túžobne očakávanom, volebnom sviatku.

Inzerujete síce svoje zázračné schopnosti jedna radosť, a prorokujete skôr, ako rozložíte pred seba karty, ale téma "voľby" akoby sa vás netýkala. Podozrievame vás, že vaše veštecké metódy sú na úrovni predvolebných percent podaktorých strán z druhého konca. Ak to takto bude pokračovať dalej, budeme sa musieť obrátiť na Hessa z Kredenca, ktorý vyveští aj s minimom (1 kus) kariet. Začína v nás totiž vznikať aj podozrenie, že vaše veštecké schopnosti sú len na zištné ogabávanie mentálne  nezrelých.

Vás skutočne netrápi, že premiér bude musieť bez vašej pomoci pretriasať na medializovaných brífingoch trikrát štyrikrát denne kto, s kým, o čom a pre koho? Radšej prezraďte, kedy konečne vytiahne z rukáva eso a "dá" jasnú správu, že za úroveň voličskej  základne môže prepiata starostlivosť vlády o jej  "vzdelanosť"?!

Navyše, určite je prezieravejší, ako my aj vy dokopy, len tají pre nami svoje zbožné želanie zdúchnuť, ako jeden z jeho predchodcov, napríklad, do Albánska?

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Hofer neprehral, to len populizmus porazil sám seba

Víťazstvá radikálov či populistov nie sú samozrejmosťou.

KOMENTÁRE

Rakúska úľava pre demokratov, varovanie pre populistov

Väčšinu politikov a ich tímov musel nad výsledkami obliať studený pot.

SVET

Van der Bellen bude prezidentom, Hofer priznal porážku

Po zrátaní 70 percent hlasov z volebných urien je nereálne, aby Hofer nepriaznivý stav zvrátil.


Už ste čítali?