Páni sa zabávajú aj na účet dôchodcov nad 70

Autor: Elena Antalová | 14.4.2016 o 23:30 | Karma článku: 5,87 | Prečítané:  1336x

Pred minuloročnými Vianocami vyšiel na tomto mieste blog "Kto vymyslel podraz na bratislavských seniorov nad 70"? Prečítalo ho 11 111 barličkárov, paličkárov, aj tých šťastných, čo ešte v požehnanom veku podpierky nemusia.

Pridalo sa svojimi nasrdenými pripomienkami 99 ďalších autorov. že nie sú ovce ani iné zvieracie napodobeniny neuvažujúcich jedincov, ale...Napriek ťažkostiam, spojených s cestou, fotografovaním, čakaním a platením, tu vyše 5 plus foto, tam 3 eurá, napokon všetci v prikázanom čase takzvané Senior pasy vlastnili.

Strach robí svoje, to využívali všetci mocipáni na našom území, odkedy začali v Kremnici raziť peniaze, pravdaže.

Napriek všetkému, azda aj na základe onoho blogu, zareagovala nová zástupkyňa primátora rovno v ktorejsi televízii, nemastno neslanými slovami  a takto "vtipne" zauvažovala "Nevieme, akou formou by sme mohli dôchodcom ich finančnú ujmu vykompenzovať..." V diskusii sa ozval aj bývalý primátor, ktorý  vraj predloží petíciu mestským poslancom na februárovom  zasadaní, čo sa vzápätí zmenilo na marcové, a tak sa s dôchodcami vraj kompetentní z Bratislavskej integrovanej hrajkali ďalej, až sa dnes so seniormi z Bratislavy dohrajkala hovorkyňa onej inštitúcie pani Kukurová takto: "Senior pasy sú naďalej platné! A keďže sú karty platné, nie je dôvod na vrátenie peňazí"

Vaše peniaze, milé dôchodkyne a dôchodcovia, nenávratne patria Bratislavskej integrovanej doprave a  bratislavskí dôchodcovia môžu vyčkávať, či Senior karty ešte v tomto storočí skontroluje nejaký kontrolór. Alebo neskontroluje? Lebo, vraj,  do času platia aj výnimky, teda sedemdesiatnici iba s občianskym preukazom.

Skrátka, páni sa zabávajú. 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Smer má nových podpredsedov, delegáti podporili aj Kaliňáka (minúta po minúte)

Dušan Čaplovič a Pavol Paška končia ako podpredsedovia strany.

DOMOV

Odhalila kauzu predsedníctva. Odkiaľ prišla Zuzana Hlávková?

Gymnázium, ktoré navštevovala, jej plánuje vyjadriť verejnú podporu.

KULTÚRA

Milan Lasica: Už nemôžem umrieť predčasne

Keby som mohol, správal by som sa úplne inak, tvrdí.


Už ste čítali?