Koprnovi, Svitkovi, a bezkonkurenční ´Kollárovi´, vrátane krásnovlasej celebritky

Autor: Elena Antalová | 9.6.2016 o 23:20 | Karma článku: 3,79 | Prečítané:  1004x

V seriáli Susedské prípady, ktorý začala vysielať Markíza, to samozrejme mali byť slovenskí Koprnovci a Svitkovci, čo režisérovi a komentátorovi ušlo, ale oproti umeleckej kvalite dielka to bola malina. Kolárovi (ci), sú ´králi´ !

Obdivuhodní sú ešte všetci traja - štyria občania, ktorí sú hrdí na prítomnosť rozvadenej Sme rodiny v parlamente. Väčšina sa hanbí, čo za spoločensko-politická úroveň sa to dostala do NRSR, lebo ako scenáristicky pripravená tragikomédia to nevyzerá. V spontaneite je sila! V improvizácii, čo tam po etikete, o etike nevraviac!

Zlatovlasá poslankyňa Šimkovičová totiž nepracovala predtým v pekárni, neupratovala v nemocnici, ani nespájala hovory v telefónnej ústredni. Bol to televízna moderátorka hlavných večerných správ, u ktorej je predpoklad istej dávky inteligencie, spoločenského rozhľadu, všeobecného prehľadu a záujmu o veci verejné. Mala teda v roku 2009 zaregistrovať, že vtedajšia poslankyňa Radičová urobila presne takú chybu, ako ona včera. Zahlasovala za kolegyňu.

Vzdala sa poslaneckého mandátu, a najmä kvôli veciam budúcim sa jej od rodákov dostávalo, dostáva a ešte bude dostávať nejedno  neslušné a vulgárne označenie.

Tú súčasnú poslankyňu si vybral sám majiteľ svojej strany, ako jednu z takzvaných celebritiek (slovenských), a keď sa vrátil zo zahraničnej dovolenky, pre príčinu, známu len jemu, ju zo strany vyrazil. A už sa aj exot zvaný Matovič vyjadril, že keď vyrazí ďalších troch, bude sa s ním dať už aj rozumne rozprávať. No, rozumne...Dokonca ani správne po slovensky nie (videné v Téme dňa na TA 3 večer 8.júna).

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Štát chce rozbehnúť elektromobilitu. Zadotuje kúpu áut

Úspešnosť dotácie je dnes otázna. V Nemecku sa skončila fiaskom. Tam mali dostať peniaze vo výške štyritisíc eur.

KULTÚRA

Krv na kancelárskom papieri. Slovenské krimiseriály sú mimo

Dôvody, prečo sa na naše krimi nedá pozerať.

PLUS

Úder z neznámeho sveta. Ako vnímali križiacke výpravy moslimovia

Veľká vojna z pohľadu nepriateľa Európy.


Už ste čítali?