Najlepší bol Kredenc a Forgáč s Juniorom?

Autor: Elena Antalová | 2.1.2015 o 19:30 | (upravené 2.1.2015 o 19:53) Karma článku: 7,21 | Prečítané:  2508x

Keď sú "vychytení" televízni zabávači sami za seba, chýba im šarm.  

Za najväčší "humor" možno v slovenských televíziách považovať prístup k jedlu a pitiu. Opodstatnene poukazujú na vzrastajúci počet nezdravo obéznych a prepitých Slovákov, no obrazovky sú plné romantických záberov s pivom a drahými alkoholmi. A reláciami o varení. Aj na Silvestra.

Ako "zábavné" prejedlo nesmel chýbať kuchár s pätnásťminútovými receptami, ale (aby si zarobili aj iní známi z obrazoviek, hoci nevedno podľa akého dramaturgického kľúča práve oni) v každom prípade zavadzali kuchárovi a súkromne sa,  azda "vtipne", no pre diváka  nezrozumiteľne, zabávali. "Pozdravuj sestru". "Pozdravím", želali si, nevedno prečo práve tam, inak mimoriadne vtipní švagrovci.

"Skvele" si zosúladili programy RTVS a Markíza. Vystúpenia zrejme jedinej schopnej slovenskej TV zabávačky Adely Banášovej v úlohách kapitánky jedného z tímov v Milujem .Slovensko a moderátorky Chart show sa "vzácne" prekrývali. Aby bol divák čo najzmätenejší, aj účinkujúci milujúci Slovensko akiste poňali vystúpenie pred kamerou predovšetkým ako svoje súkromné silvestrovské "hopsasa" a tí diváci, ktorí sa programom konečne začínajú vzdelávať, museli dávať mimoriadny pozor, aby im v tom bozkávajúci sa, tlieskajúci a pripomienkujúci účinkujúci priveľmi neprekážali. Rovnako ako Banášová, aj Daniel Dangl je osobnosť so vzácnymi  nápadmi, a svojim darom zabávať by mali šetriť (podobne  Michal Hudák a niektorí ďalší). 

Silvestrovský Kredenc úroveň Partičky napriek vysokej sledovanosti nedosahuje (a nedosiahol). Vzácne sa z priemeru vymkol zaujímavý Michal Kubovčík. Nápad so vstupmi živých vzorov (Puškárová, Švajda a iní) nevyšiel.

Vďaka skúsenej dvojici Forgáč - Zimnýkoval  mal (a máva) Aj múdry schybí vysokú sledovanosť. Čoraz mladšie a krajšie diváčky a slovenskému väčšinovému divákovi  "smiešne"  výrazy typu hrubá klobása, tvrdý párok či vajcia, skrátka všetko od pása dolu, vždy zaručujú úspech.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Poliaci vyšetrujú Štrougala. Na Slovensku sú zločiny premlčané

Poľsko rieši štyri prípady usmrtenia ľudí elektrinou na hranici s ČSSR. Na slovenskej časti hranice s Rakúskom ich zomrelo vyše štyridsať.

KOMENTÁRE

Pripomeňme si, že režim bol naozaj zločinecký

Námietka, že ÚPN v Poľsku má väčšie právomoci, je nemiestna.

TECH

Veľký objav astronómov, ďaleké planéty môžu mať vodu aj život

V systéme Trappist-1 je sedem Zemi podobných planét.


Už ste čítali?