Lepšie sa cítime s bytosťami podobných vibrácií, povedala.

Autor: Elena Antalová | 8.10.2015 o 0:30 | Karma článku: 3,71 | Prečítané:  608x

Nemáte cigu? Nebojte sa, tu nás nenájdu. Bytosti podobných vibrácií vyvolávajú pocit dôvery, otvorenosti, porozumenia, nevydávajú zbytočne energiu na nepodstatný život tam vonku. Oslobodíme sa od záťaží materiálnych ľudí z ulice.

Tu sme slobodní od potreby mať pravdu, súdiť, trestať, hanobiť alebo ničiť. Nie sme v bludnom kruhu tam vonku, a mohli by tu poumývať okná.

Nikto nás tu nenájde, nebojte sa. Sestričky miešajú kokteily medikamentov. Nezáleží im na vás, moja drahá. A na čom by už malo záležať? Na muzičke a chlapovi s pevnou rukou. A ak by bolo dačo dobré na pitie... na peniažkoch na sekond hand a na cigy. Nezízajte, čo také vravím? Nezúfajte, ale nedúfajte. Poddajte sa, to je všetko. Svetielko na konci tunela, ha, ha, ha. Moje svetielko je ten, čo nebije. Nemláti po hlave, nepriväzuje o posteľ a nezháša cigarety na mojom zadku. Maj sa kočka. Budú roznášať večerný  kokteil na spanie. Aj tak nezaspím.

Len toľko ti ešte poviem: Raz každý všetko spozná. Neviem kedy, ale spozná. Dovtedy by mal byť človek milosrdnejší. K sebe, aj k ostatným. Odlišné je iba odlišné. Nie zlé. Aj tu, na psychine.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Niektorí ľudia majú zvláštny dar, chutí im dúha a vidia zvuky

Ak vám vonia hudba alebo zapácha nejaká situácia, zrejme máte dobrú slovnú zásobu a radi sa vyjadrujete opisne. Alebo ste synestetik a myslíte to doslovne.

EKONOMIKA

Osem zmien v hypotékach, ktoré odštartujú od marca

Ľudí čaká viac dokladovania a prísnejšie posudzovanie.

ŠPORT

Sagan pobavil otázkou na súpera aj odpoveďou, prečo bol na toalete

Špekulovalo sa o zdravotných problémoch.


Už ste čítali?