Páni sa zabávajú aj na účet dôchodcov nad 70

Autor: Elena Antalová | 14.4.2016 o 23:30 | Karma článku: 5,87 | Prečítané:  1363x

Pred minuloročnými Vianocami vyšiel na tomto mieste blog "Kto vymyslel podraz na bratislavských seniorov nad 70"? Prečítalo ho 11 111 barličkárov, paličkárov, aj tých šťastných, čo ešte v požehnanom veku podpierky nemusia.

Pridalo sa svojimi nasrdenými pripomienkami 99 ďalších autorov. že nie sú ovce ani iné zvieracie napodobeniny neuvažujúcich jedincov, ale...Napriek ťažkostiam, spojených s cestou, fotografovaním, čakaním a platením, tu vyše 5 plus foto, tam 3 eurá, napokon všetci v prikázanom čase takzvané Senior pasy vlastnili.

Strach robí svoje, to využívali všetci mocipáni na našom území, odkedy začali v Kremnici raziť peniaze, pravdaže.

Napriek všetkému, azda aj na základe onoho blogu, zareagovala nová zástupkyňa primátora rovno v ktorejsi televízii, nemastno neslanými slovami  a takto "vtipne" zauvažovala "Nevieme, akou formou by sme mohli dôchodcom ich finančnú ujmu vykompenzovať..." V diskusii sa ozval aj bývalý primátor, ktorý  vraj predloží petíciu mestským poslancom na februárovom  zasadaní, čo sa vzápätí zmenilo na marcové, a tak sa s dôchodcami vraj kompetentní z Bratislavskej integrovanej hrajkali ďalej, až sa dnes so seniormi z Bratislavy dohrajkala hovorkyňa onej inštitúcie pani Kukurová takto: "Senior pasy sú naďalej platné! A keďže sú karty platné, nie je dôvod na vrátenie peňazí"

Vaše peniaze, milé dôchodkyne a dôchodcovia, nenávratne patria Bratislavskej integrovanej doprave a  bratislavskí dôchodcovia môžu vyčkávať, či Senior karty ešte v tomto storočí skontroluje nejaký kontrolór. Alebo neskontroluje? Lebo, vraj,  do času platia aj výnimky, teda sedemdesiatnici iba s občianskym preukazom.

Skrátka, páni sa zabávajú. 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Amnestie, Roháč a Sýkora. Čo má vplyv na prípad vraždy Remiáša

Na rozhodnutie o Mečiarových amnestiách má Ústavný súd posledné dni. Nájomný vrah Roháč dostal doživotie. Pri vražde Sýkoru sa spomína SIS.

DOMOV

Koalícia sa chce náhle zbaviť šéfa Ústavu pamäti národa

Ak by zmena zákona prešla, nové pravidlá začnú platiť od 15. októbra 2017.


Už ste čítali?