Videli ste ´klenot´ vraj najlepšej televízie?

Autor: Elena Antalová | 28.5.2016 o 1:00 | Karma článku: 9,14 | Prečítané:  2835x

´Vilo Habo a rodina Bučkovcov, to sú ľudia, ktorých pozná celé Slovenskoˇ, tak fandí im aj sebe anonymný autor anotácie k relácii Habovřesky (prečo nie Habovresky?). Na Slovensku nie sú všetci    MOmentálne zaostalí!

Hoci slabé, vraj zábavné, televízne programy majú ešte stále svojich verných divákov, Verme, že príde čas, keď ich v záujme zachovania duševného zdravia vypne  aj posledný. A možno sa stane zázrak a aj kvalitní interpreti vtipného slova sa odmietnu predávať.

Nepatrím k širokej diváckej cieľovke tzv. zábavných programov, predsa som to  však "riskla" a pozrela som si dve časti obnoveného Inkognita. Vari viacerí postrehli, ako pán herec, ktorého meno sa zvykne vyslovovať s úctou, s rozžiarenými očami vítal akúkoľvek zmienku o aktivitách od pása nadol (výbuch jeho nadšenia nastal, keď hosť ako indíciu zadal ˇrobím to rukouˇ).

Nedostatok taktu a základnej slušnosti, ale aj profesionality, desí. Ako inak, ako naháňaním prvoplánovej sledovanosti, sa dá  nazvať nedávna  návšteva tajného hosťa (obľúbený, dlho na obrazovkách nevidený pán  Kroner), ktorého meno zverejňovali médiá, určené masám, už dva dni pred vysielaním? Skutočne ide len o prachy?!

Nemáme osobnosti, ktoré by boli schopné podieľať sa na tvorbe kvalitných zábavných programov? Prečo si prehadzujú kšefty stále tí istí ľudia...Už aj pán Dangl stráca tvorivú iskru? Z jeho prebohatej tvorby je stále najpríťažlivejšia reprízovaná česká Partička na Prima cool. (Ale vďaka za Demitru!).

Čo sa týka tv zábavy, lepšie už asi bolo. Páni Satinský, Filip, Radič odišli...Pred dvoma rokmi bez povšimnutia zomrel aj výnimočný, aj satirický autor Peter Gregor.

Hlavne, že nám  v roku 2016 okrem  hanby s vraj s novými Bakalármi pod zavádzajúcim názvom Vtedy na Západe, pribudne aj Horúčka sobotňajšej noci! Majú to byť upravené prvky zo zahraničných šou (aj Televarieté a Možná přijde i kouzelník)!

Nezabudnite na obraz sihlianskej High Society, najmä na syna Jana, otca 4 detí a t.č. majiteľa 19 ročnej frajerôčky.

Žeby sa dalo klesnúť aj hlbšie?!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Niektorí ľudia majú zvláštny dar, chutí im dúha a vidia zvuky

Ak vám vonia hudba alebo zapácha nejaká situácia, zrejme máte dobrú slovnú zásobu a radi sa vyjadrujete opisne. Alebo ste synestetik a myslíte to doslovne.

EKONOMIKA

Osem zmien v hypotékach, ktoré odštartujú od marca

Ľudí čaká viac dokladovania a prísnejšie posudzovanie.

ŠPORT

Sagan pobavil otázkou na súpera aj odpoveďou, prečo bol na toalete

Špekulovalo sa o zdravotných problémoch.


Už ste čítali?