"Opäť cítim, že som niekým starostlivo sledovaný..."

Autor: Elena Antalová | 12.8.2016 o 20:30 | (upravené 12.8.2016 o 20:43) Karma článku: 3,03 | Prečítané:  985x

O tom, že mimozemšťania geneticky dotvorili ľudstvo, písal nejeden autor. Aj o fakte, že ľudská duša si vyberie telo, do ktorého vstúpi, aby nabrala nové skúsenosti. A o zničenej Atlantíde sa zmieňoval aj Platón a Aristoteles.

Americký archeológ Richard Freund dokonca tvrdí, že je ukrytá v močariskách v južnom Španielsku.

Ale o všetkom dokopy sa dozviete iba od autora, ktorý akejsi spriaznenej duši píše v liste uverejnenom v závere knihy Mayský kalendár a Atlantída. List však niekto ukradol 11. 9. 2010 pravdepodobne na pošte v Břeclavi a, citujem: Na obálke bola uvedená adresa príjemcu aj odosielateľa a obidve osoby sú cirkevným kruhom veľmi dobre známe ako aktívni ateisti.

Vzájomná súvislosť spomínaného mayského kalendára a Atlantídy je v autorovom podaní pozoruhodná.

Atlantída, ako píše, nebola strateným pozemským kontinentom, ale existovala ako planéta slnečnej sústavy, jej mesiacom bol Mars a ešte pred rokom 3009 pred naším letopočtom svietili na oblohe. Nešťastným počínaním Atlanťanov sa planéta rozpadá, ale niektorí jej obyvatelia ešte stihnú nastúpiť do medziplanetárnych korábov a odletieť na našu planétu Zem.

Súčasne s Atlantídou sa však nepominul jej mesiac, ale na oblohe sa objavilo nové nebeské teleso - Mars.

Ak ste zvedaví, o čo vlastne autorovi ide, je to prosté. "Dokazuje", že biblická potopa sveta neexistovala, pretože ktosi kdesi sa pri výpočte vzniku mayského kalendára pomýlil o 104 rokov! Skrátka: história vesmíru sa nemohla udiať podľa kresťanských, ani podľa iných náboženstiev. Ak prijmeme autorove názory, nijaký Boh nikdy neexistoval. Ten, ktorý prebýval nejaký čas na Zemi, bol mimozemšťan z planéty Atlantída, nechal sa oslovovať Hospodin, ktorý, keď si uvedomil, že je príliš starý na riadenie našej planéty, vymenoval Hospodina číslo dva.

Autor Ladislav Háva vydal brožovanú knihu za svoje peniaze a mal teda právo písať, čo len chcel.

Aspoň v Českej republike je to, zatiaľ, tak.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Harabin má k prezidentskej petícii bližšie, ako priznáva

Čím viac hlasov, tým ľahšie rozhodovanie o kandidatúre, tvrdí konšpirátor a bývalý minister spravodlivosti. Zneužitia svojich údajov sa nebojí.


Už ste čítali?