Skutok sa stal. Bol to omyl. Prepáčte

Autor: Elena Antalová | 21.3.2017 o 21:05 | Karma článku: 4,85 | Prečítané:  1380x

Spomínate si? Po premiére prvého dielu seriálu 1890 som nepravdivo informovala čitateľov tvrdením, že detektív Marton z Budapešti mal na krku verbálnou komunikáciou nepotvrdený "cucflek". Mýlila som sa, preto sa ospravedlňujem.  

O "cucfleku" sa skutočne rozprávali po ceste do Betliara v kočiari Marton (Ján Koleník) a správca (Stanislav Majer), hoci ma nikto nepresvedčí, že onen "cucflek" bol dôležitý. Bol to, podľa mňa, zbytočne zveličený odkaz na zhýralosť elegantného, doteraz neveľmi presvedčivého detektívneho profíka z Pešti. Neverím ani jeho vášnivej zhýralosti, no perspektívne sa v ďalších dieloch môže v tejto disciplíne zlepšiť pre divákov, ktorí nevedia, ako lepšie využiť čas. Ale nie som, ako to postrehol nejeden čitateľ, povolaný recenzent.

Ďakujem touto cestou "alias janivankovi", lebo sa ma jasne zastal: "Je postaršia, nedoslýcha, už dobre nevidí, ničomu nerozumie a preto píše". Slová plné súcitu, ešte raz, vďaka.

Koľká slušnosť, alias janivanko, nemuseli ste sa unúvať. Nie som postaršia, som stará.

Na rozdiel od istého podvodníka, ktorý nám tu dlhoročne kazil vzduch a renomé a ktorý viacnásobne v parlamente ziapal, že "skutok sa nestal" a že  všetci  sme prďúsi, sa dokážem ospravedlniť.

Prehlasujem, že "cucflek" sa stal.

Prepáčte.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Stĺpček šéfredaktorky

Plagiátor sa spoliehal na mlčanie univerzít. Tie prehovorili

Dankovo plagiátorstvo narazilo na hranice časti akadémie.

Prečo je dôležitý Ústavný súd

Ústavný súd: Uznávanému právnikovi Procházkovi to v politike nevyšlo

V Luxemburgu ho odmietli pre obavy o jeho integritu.


Už ste čítali?