Žehlička

Autor: Elena Antalová | 25.7.2017 o 15:30 | (upravené 25.7.2017 o 16:33) Karma článku: 4,38 | Prečítané:  429x

"Ve světě, kde za nás myslí nějaký vykutálený žehlič, se mohou odvíjet neuvěřitelně bolestivé příběhy". Jaroslav Dušek v predhovore ku knihe Teal Swanovej Stíny před úsvitem.

Podaktorí si vraj podľa "žehliča" robili žarty z istej fotografie zo žatvy, na ktorej mu na kolenách sedí mladé zahanbené dievča v kroji.

Všetci si žarty nerobili. Hanbili sa. Za správanie chlapa v rokoch, ktorý sa nevie zmieriť s pocitom porážky v prezidentských voľbách a správa sa nespratné dieťa. Už sa začína vŕšiť na všetkých mozgovo aktívnych, na "žatve" sa za chichotu prítomných prisluhovačov vŕšil hulvátskym spôsobom na pokorenej krojovanej dievčinke. Už ho mohol tromfnúť ešte väčší hulvát, jeho bývalý minister s "fórikom" o "kukurici" pod zadočkom dievčiny.

Zachutilo mu ťahať dievky na kolená, a keď si z toho podaktorí robili žarty, odkázalo im Jeho vysoko blahorodie: "Ste zúfalci a chudáci"!

Nenávistné, zlostné a zlomyseľné odkazy osobnostne nevyrovnaných politikov, najmä z vládneho zlepenca, dokážu psychicky zdeptať aj odolnejších ako sú tí, ktorí prežívajú obavy z nového  národného  socializmu (bez ľudskej tváre). Ako si majú vážiť nezodpovedného "žehliča", čo ešte nevyžehlil ani klamstvo o sľube spred rokov, že v roku 2014 už dávno nebude v politike?!

Zachutilo mu bezbrehé vládnutie, zachutilo mu nehanebne ťahať dievky na kolená. A môže to byť len začiatok. Najradšej by pokoril všetkých, aby ich mohol poslať do kúta

Kľačať.

Na ich vlastných kolenách!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?