Politika a Ibrahim Maiga

Autor: Elena Antalová | 15.10.2017 o 18:00 | Karma článku: 4,90 | Prečítané:  1128x

Volili by ste do parlamentu Ibiho Maigu? A  prečo nie? Pochádza z váženého rodinného klanu, má dobrú výchovu, slušné vzdelanie, ovláda šesť jazykov, je monogamný, zbožňuje svoje dve deti, Slováci ho dobre poznajú a nie je rasista.

Do veľkých volieb času dosť. Ak zloží napríklad Stranu normálnych občanov a program strany sa bude  niesť v znamení hesla Žiť a nechať žiť, čo je v našej krajinke momentálne viac ako si možno žerlať, nemal by byť problém.

Ak ste ho videli v utorok v jednej z najvydarenejších častí tv programu Nikto nie je dokonalý, tiež vám možno zišlo na myseľ, že toto je ten hľadaný NIEKTO, kto ľudí skôr spája, ako rozdeľuje. Vo dvojici s pánom Labudom starším prispeli k výbornému výsledku show. Ale to nie je také dôležité, ako skutočnosť, že ženy, deti a muži, oslovení v dokrútkach o Ibim hovorili ak nie rovno s láskou, tak s radostným úsmevom. Čo by za to dali mnohé naše "celebrity", a najmä partička vládnucich, už teraz roztrasená, či sa v budúcnosti nájde dostatok zamilovaných voličov, aby neprišli o peniaze, moc a pochybnú slávu. U Maigu nič také nehrozí, Navyše by zrejme volili aj  občania, ktorí sa volebnej ceremónie bežne nezúčastňujú!

So širokým Maigovým úsmevom by možno zmizli spomienky na  trapasy našej súčasnej politickej reprezentácie, trpiacej rôznymi fóbiami s pripomienkou, že dobrí lekári, vrátane psychiatrov, nás opúšťajú.

Ak už máte dosť zákerných útokov na prezidenta, "akože" objasnenú vraždu pre bývalých komunistov neprijateľného doktora Valka, inscenovanej scénky s buly v Detve alebo preferovanie zločincov a ich partneriek nielen v slovenských masmédiách a podobne a podobne, rozmýšľajte.

Lebo nám čoraz viac slušných občanov v produktívnom veku "prebehne" k Svedkom Jehovovým a Mormónom. 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Stĺpček šéfredaktorky

Plagiátor sa spoliehal na mlčanie univerzít. Tie prehovorili

Dankovo plagiátorstvo narazilo na hranice časti akadémie.

Prečo je dôležitý Ústavný súd

Ústavný súd: Uznávanému právnikovi Procházkovi to v politike nevyšlo

V Luxemburgu ho odmietli pre obavy o jeho integritu.


Už ste čítali?