Bolestné prežívanie reality a Panna Mária z Litmanovej

Autor: Elena Antalová | 17.3.2018 o 11:51 | (upravené 17.3.2018 o 11:58) Karma článku: 2,92 | Prečítané:  728x

Slušné Slovensko deň po dni prežíva tragédiu neospravedlniteľnej dvojnásobnej, dodnes neobjasnenej vraždy z Veľkej Mače a pýta sa: Museli zomrieť pre pravdu a za nás všetkých?

PPred rokmi som sa, v súvislosti s kompletizovaním zaznamenaných diskusií a polemík o rôznych záhadách, zjaveniach a paranormálnych javoch, dostala k podrobne vysvetľovanému, päť rokov trvajúcemu príbehu zjavení. Odohrával sa na Slovensku v rokoch 1990 až 1995 a kto má záujem, môže sa o ňom dočítať na internete. Stačí zadať heslo Litmanová.

Šiesteho augusta uplynie 28 rokov od chvíle, keď sa pred očami dvoch dievčat, vtedy 11 ročnej Ivety Korčákovej a 12 ročnej Katky Česelkovej vynorila z hmly na hore Zvir nad dedinou Litmanová na severovýchode Slovenska krásna dáma, ktorá sa predstavila ako Bohorodička.

Zjavenie vyzývalo k uvedomelým modlitbám a opakovalo sa najskôr každý týžden a po pol roku každý mesiac. pred davmi zvedavých veriacich a neveriacich. 11.novembra 1990 Panna Mária, ako ju hneď  po prvom videní označila vizionárka Katka, podľa slov Ivety Korčákovej, okrem iného, povedala:

"Nemôžem sa pozerať na hriechy Slovenska. Moje deti majú príliš veľa všetkého, a preto si nectia môjho syna, ani mňa. Môj syn vyšle na Slovensko pohromu. Ale ak sa ľudia obrátia a budú sa modliť, bude sa pohroma odďaľovať.".

V týchto dňoch bolestne prežívanej reality, keď Slovensko podvádzajú a ponižujú aj kedysi pravdovravní, je asi nevyhnutné denne s láskou myslieť na Martinku a Janka.

Láska je najúčinnejšia modlitba..

 

P.S. Iveta a Katka, kvôli neželanej publicite, ale aj kvôli lepším pracovným podmienkam, žijú so svojimi rodinami v zahraničí.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

SIS sa zbavila prvej odhalenej budovy

Tajná služba sa zbavila prvej budovy, ktorá sa dala odhaliť cez internet. Ministerstvo vnútra tam chcel byty pre zamestnancov v ťažkej životnej situácii.

DOMOV

Z armády odchádza na protest skúsený generál

Generálporučík Macko je jediný Slovák, ktorý riadil základňu NATO.

DOMOV

Dobré ráno: Stačilo by Slovákom 200 eur, aby boli šťastní?

Fínsko experimentovalo so základným príjmom.


Už ste čítali?