Bolestné prežívanie reality a Panna Mária z Litmanovej

Autor: Elena Antalová | 17.3.2018 o 11:51 | (upravené 17.3.2018 o 11:58) Karma článku: 2,94 | Prečítané:  793x

Slušné Slovensko deň po dni prežíva tragédiu neospravedlniteľnej dvojnásobnej, dodnes neobjasnenej vraždy z Veľkej Mače a pýta sa: Museli zomrieť pre pravdu a za nás všetkých?

PPred rokmi som sa, v súvislosti s kompletizovaním zaznamenaných diskusií a polemík o rôznych záhadách, zjaveniach a paranormálnych javoch, dostala k podrobne vysvetľovanému, päť rokov trvajúcemu príbehu zjavení. Odohrával sa na Slovensku v rokoch 1990 až 1995 a kto má záujem, môže sa o ňom dočítať na internete. Stačí zadať heslo Litmanová.

Šiesteho augusta uplynie 28 rokov od chvíle, keď sa pred očami dvoch dievčat, vtedy 11 ročnej Ivety Korčákovej a 12 ročnej Katky Česelkovej vynorila z hmly na hore Zvir nad dedinou Litmanová na severovýchode Slovenska krásna dáma, ktorá sa predstavila ako Bohorodička.

Zjavenie vyzývalo k uvedomelým modlitbám a opakovalo sa najskôr každý týžden a po pol roku každý mesiac. pred davmi zvedavých veriacich a neveriacich. 11.novembra 1990 Panna Mária, ako ju hneď  po prvom videní označila vizionárka Katka, podľa slov Ivety Korčákovej, okrem iného, povedala:

"Nemôžem sa pozerať na hriechy Slovenska. Moje deti majú príliš veľa všetkého, a preto si nectia môjho syna, ani mňa. Môj syn vyšle na Slovensko pohromu. Ale ak sa ľudia obrátia a budú sa modliť, bude sa pohroma odďaľovať.".

V týchto dňoch bolestne prežívanej reality, keď Slovensko podvádzajú a ponižujú aj kedysi pravdovravní, je asi nevyhnutné denne s láskou myslieť na Martinku a Janka.

Láska je najúčinnejšia modlitba..

 

P.S. Iveta a Katka, kvôli neželanej publicite, ale aj kvôli lepším pracovným podmienkam, žijú so svojimi rodinami v zahraničí.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Rok zmien: Kaliňák, Vaľová aj Kočner. Padali symboly moci

Aké boli najzásadnejšie udalosti od vraždy Jána Kuciaka.

ŠPORT

Hapal prekvapil, Slováci vyhrali rozdielom triedy

Novému trénerovi národného tímu Pavlovi Hapalovi premiéra vyšla.


Už ste čítali?