Kto pozná pravdu a tají ju, stáva sa zločincom

Autor: Elena Antalová | 21.4.2018 o 8:00 | Karma článku: 3,63 | Prečítané:  842x

Dnes uplynú dva mesiace od zavraždenia pravdy z Veľkej Mače. Nikto zodpovedný o zločine netuší. Ako by tu vládla len akási tajná sekta, čo už dva mesiace bezmyšlienkovite pobehuje po krajine a trasie sa o utajenie svojich hriechov

Stále žijeme v demokracii, pravdaže.

Sekta, na rozdiel od predchodcov, už nezatvára za politické vtipy a nevešia nepriateľov ľudu. Zatiaľ.

Nevedno, či jej členov v priebehu ostatných mesiacov postihla duševná choroba, ale akoby hrali v čudnej tragikomédii. Živia sa nenávisťou k nášmu prezidentovi a plným námestiam, boja sa o svoju moc a majetok, hoci, keď poháňali ovečky k volebným urnám, intenzívne recitovali o sociálnej spravodlivosti, ktorú má väčšina z nich aj vo svojom názve. Že by tí, ktorí bezohľadne lúpia, vymýšľajú si trápne výhovorky, podvádzajú a očividne klamú, boli len ich nastrčení dvojníci, ktorých na Slovensko poslal Soros?.

Starí sektári by tiež radi zabudli, ako kedysi školili o bruchatých amerických vykorisťovateľoch, hoci sami dnes nevedia dokázať, odkiaľ nabrali na haciendy,zámočky, super motorky, autá, lietadielká a lode, tridsaťkrát ročne víkendy s mladými babami, najlepšie za vodou, v tej odpornej Amerike.

To Biľakova v pravej chvíli uchmatnutá vila na Timravinej bola "malina"

Aký je vlastne rozdiel medzi našimi sektármi a mafiánmi deväťdesiatych rokov? Oni fyzicky vraždili kvôli prachom často seberovných zloduchov, Súčasní sektári ožobračujú rovno tých, čo im dali do rúk moc Zvrátene ponižujú nemajetných spoluobčanov, ktorí nosili ich obrázky do kostolov v modlitebných knižkách alebo vo vnútornom vrecku saka priamo na srdci.

Minulý piatok zomrel pán režisér Forman. Prelet nad kukučím hniezdom. nakrútil geniálne aj preto, že istý čas žil, spolu s nami, v krajine zvanej blázinec.

Janko Kuciak, podobne ako McMurphy,  tiež skúsil zabojovať. 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Stĺpček šéfredaktorky

Plagiátor sa spoliehal na mlčanie univerzít. Tie prehovorili

Dankovo plagiátorstvo narazilo na hranice časti akadémie.

Prečo je dôležitý Ústavný súd

Ústavný súd: Uznávanému právnikovi Procházkovi to v politike nevyšlo

V Luxemburgu ho odmietli pre obavy o jeho integritu.


Už ste čítali?