Božský hetrik pána Ronalda a naši páni "božskí"

Autor: Elena Antalová | 17.6.2018 o 23:00 | Karma článku: 2,00 | Prečítané:  449x

Upravil sa (trenírky, lebo estetično), privrel oči (afirmácia - príkaz vedomiu, duši), nadýchol sa (dal príkaz smeru lopty) a až po góle, ktorý takmer jednému zo španielskych obrancov odtrhol hlavu, vyletel do vzduchu a tancoval.

Môže to byť človek? Má Kristove roky...

Boh to byť nemôže, lebo podľa poslednej ankety medzi 611 Američanmi Boh je veselý a usmiaty beloch, a to futbalový zázrak Ronaldo nie je, skôr sa ponáša na našich tmavých osadníkov od Rimavskej Soboty. Keby sa prihlásil do čoraz obľúbenejšieho konkurzu na prezidenta, asi by nepochodil. Poslanci s pútačmi "Kiska je zradca" by sa rozhodli na Ronaldovi popracovať. Do biela

Našťastie máme citlivého otca parlamentu, čo dáva lásku človeku, ako dáva človek človeku. Isto vie, že afirmácie sú spôsob programovania vlastného myslenia. Mozog by sa tak mohol stať autopilotom, ak má jeho nositeľ dostatočný výcvik, žiaľ, nie v bozkávaní čohokoľvek, kohokoľvek a kdekoľvek, kam ho pozvú.

Afirmácie menia myslenie. Chce to len vôľu a sebadisciplínu, celoživotné vzdelávanie, špičkové znalosti, skúsenosti. Chce to drinu a obete, ale získaná sila za to stojí.

Mohol by sa poradiť s naším prezidentom. Ale to mu istý poslanec, čo sa ťahá ako červená hmla za premiérom s jamkami a tým, čo podrazil mnohých staviteľov Mostu, s pre neho príznačnou závisťou a nenávisťou k hlave štátu zabráni. Možno pridá aj svoj typický úškrn.

A zrejme si myslí, že má aj na Ronalda.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Stĺpček šéfredaktorky

Plagiátor sa spoliehal na mlčanie univerzít. Tie prehovorili

Dankovo plagiátorstvo narazilo na hranice časti akadémie.

Prečo je dôležitý Ústavný súd

Ústavný súd: Uznávanému právnikovi Procházkovi to v politike nevyšlo

V Luxemburgu ho odmietli pre obavy o jeho integritu.


Už ste čítali?