Zlomí Kočner Tóthovi srdce?

Autor: Elena Antalová | 24.10.2018 o 10:40 | Karma článku: 4,41 | Prečítané:  1709x

Novinár Peter Tóth, na začiatku kariéry akoby adoptívny syn KDH, neskôr príslušník SIS a obdivovaný novinár denníka SME, sa s istým Kočnerom zoznámil v priebehu kauzy únosu Michala Kováča ml. v roku 1995.

Peter Tóth, podobne ako Kočner, mal vraj styky s ľuďmi z podsvetia, a o Kočnerovi tvrdil, že jeho "mediálny obraz je iný, ako je v skutočnosti". Ich priateľstvo bolo akiste pevné, veď ešte vlani sa spolu ukázali v kauze Čistý deň. Sám Tóth dnes hovorí (citujem): "V mnohých ohľadoch by som mohol Kočnera označiť za priateľa. Poznám ho 23 rokov. Ak by sa tieto správy potvrdili (objednávka Kuciakovej vraždy), tak to je pre mňa také sklamanie, až mi to láme srdce".

Škoda, že Tóthovi nelámalo srdce aj pri písaní knihy Ľudmila Cervanová I., ktorú stvoril spolu s JUDr. Klimentom, sudcom Nitranov.

Kedysi som v blogu MUDr.Zimáková v kauze Cervanová (pochybnosti o "faktoch" v Hanusovej knihe) napísala, že neviem, kto umučil študentku Ľudmilu, ale je mi to veľmi ľúto. Na tom trvám.

Dnes sa teda jedná o knihu Petra Tótha Kauza Cervanová I. a vraj už aj II.

Bývalý dozorový prokurátor Milan Valašík sa po prečítaní Tóthovej knihy vyjadril: "Odkiaľ ste to všetko vyhrabali? V roku 1982 som na súde zastupoval obžalobu, ale to, čo sa vám podarilo odhaliť o intrigách páchateľov, sú aj pre mňa nové fakty".

Intrigy páchateľov? A ktorých, pán autor Peter Tóth?

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Cynická obluda

Atómová bomba (už zasa)

Druhé plošné testovanie za sto miliónov dosiahlo toto.


Už ste čítali?