Kone z Karabachu a sudca z Popradu

Autor: Elena Antalová | 27.10.2018 o 21:00 | Karma článku: 5,09 | Prečítané:  1910x

Päťčlenný senát vrátane sudcu Radačovského uložil svojho času na Slovensku posledný trest smrti, čo onen sudca nezabudol "vylepšiť" vyjadrením "lepšieho" riešenia. Znelo: "Veď je hrozné hniť doživotne v base". Hľa, aký ľudomil.

On sám si po dvanásťročných súdnych ťahaniciach za obvinenie z nedovoleného ozbrojovania a prechovávania drog "vyslúžil" verdikt Nevinný. Neudialo sa totiž nič menej a nič viac, len toľko, že policajná hliadka zastavila auto, ktoré šoféroval a našla v ňom rozobranú guľovnicu, revolver a 18 balíčkov drogy. No a pretože bol "náš", bol samozrejme "nevinný".

Sudca Radačovský z Popradu, ktorý včera posielal nášho prezidenta žiť do USA a Izraela, lebo on na prezidentovom mieste by sa vzdal funkcie a odišiel do spomínaných štátov, v ktorých sa cíti dobre, v tom čase vyhlásil, že jeho túžbou je odísť do Náhorného Karabachu pestovať kone. Maximálne dotknutý dodal: "Ešte tento rok zložím funkciu a odsťahujem sa. Náhorný Karabach je môj sen".

Bude však musieť ešte čakať na preskúmanie celého deliktu ministrom spravodlivosti, hoci ani niet čo skúmať, lebo sudcu, omámeného koňmi a Karabachom, videli na obrazovke občania celej republiky. Plného úbohej nenávisti.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Stĺpček šéfredaktorky

Plagiátor sa spoliehal na mlčanie univerzít. Tie prehovorili

Dankovo plagiátorstvo narazilo na hranice časti akadémie.

Prečo je dôležitý Ústavný súd

Ústavný súd: Uznávanému právnikovi Procházkovi to v politike nevyšlo

V Luxemburgu ho odmietli pre obavy o jeho integritu.


Už ste čítali?