Nezabudli ste? 7. novembra uplynulo 101 rokov od veľkej októbrovej, a socialistickej.

Autor: Elena Antalová | 9.11.2018 o 10:00 | Karma článku: 1,54 | Prečítané:  541x

Leninovo "V štáte bude môcť vládnuť každá kuchárka" bol tragický omyl, ktorý stál nielen Rusko milióny životov. "Nepriatelia" ľudu pravdaže už vtedy frflali, že je lepšie, ak kuchárka vie dobre variť, ale rýchlo im to zatrhli. 

Dobre vládnuť by bol mal, podľa nich, niekto osvietený.

Svojho, aj posväteného, vládcu s celou rodinou a príslušenstvom prikázal "architekt" moderného boľševizmu, istý Vladimír Ulianov, prezývaný Lenin, vystrieľať v dome inžiniera Ipatieva v Jekaterinburgu v júli 1917. Zapísal si to istý Lev Bronštejn, známejší pod menom Trockij, ktorému to vyrozprával súdruh Sverdlov, účastník onoho super rýchleho Leninovho súdu. Bronštejn - Trockij na revolúciu napokon tiež po "súdružsky" doplatil. Gruzínec Josif Džugašvili neskôr známy ako Stalin, súc presvedčený, že on je po Leninovi jediný povolaný boh, ho po  prvom nevydarenom atentáte nechal ovaliť po hlave v Mexiku.

Aby sme sa trochu zoznámili s myslením v mauzóleu ležiaceho "akože" Lenina, ponúkame úryvok z jeho prejavu: "Ochraňovať našu mladú republiku zavedením a prevádzaním tvrdých potlačení, odstrániť všetkých vinníkov a podozrivých alebo tých, ktorí by mohli byť podozriví dať do koncentračných táborov, vytvoriť červený teror, potrestať smrťou všetkých pokladaných za vinných a členov ich rodín dať do koncentračných táborov k tomuto účelu zariadených".

A s velikášstvom sebe vlastným dodal: "Kapitalisti sami nám predajú povraz, na ktorý ich my obesíme".

"Ak chceme zničiť národ", radil, keď už  mal so svojím  národom skazonosnú, krutú, vtedy už preň  nenapraviteľnú  skúsenosť, "musíme najskôr zničiť jeho morálku a padne nám do lona ako zrelé ovocie".

Zničiť morálku, kto by to povedal?!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Rok zmien: Kaliňák, Vaľová aj Kočner. Padali symboly moci

Aké boli najzásadnejšie udalosti od vraždy Jána Kuciaka.

ŠPORT

Hapal prekvapil, Slováci vyhrali rozdielom triedy

Novému trénerovi národného tímu Pavlovi Hapalovi premiéra vyšla.


Už ste čítali?