Prečo ste ich popravili, chlapi?

Autor: Elena Antalová | 21.11.2018 o 23:30 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  715x

Za deväť mesiacov sa zvykne narodiť človek, ale za deväť mesiacov sa letiaci čas postará aj o zabúdanie na popravu mladej, ambicióznej dvojice slušných ľudí, nadanej mladej archeologičky Martiny a  investigatívneho novinára Jána.

Ich životy presne pred deviatimi mesiacmi násilne prerušili najatí zločinci.

Vraždu objednala a zaplatila akási žena, ktorú sme mali možnosť vidieť, keď ju so sklonenou hlavou prevádzali z auta do budovy súdu. Chceli by sme vedieť, čo sa s ňou deje teraz.

Čo sa deje s mužom, ktorého všetci dobre poznajú a ktorý patrí do spoločenstva skazených, s ktorými slušní nekomunikujú. On mal mať blízko k žene so sklonenou hlavou, a dodnes nevieme, čo s  ňou mal. Nevedno, či bol otec alebo krstný, zatiaľ nám nikto nič neobjasnil, a tí, ktorí sú na to povolaní, akiste nemajú čo povedať a pre istotu nič negarantujú. Momentálne sa naťahujú medzi sebou, ako každý s každým na našej totálne strápnenej slovenskej scéne.

Čakajú aj europoslanci, ktorí nechápu rozhodnutia vlády a parlamentu, ťažko by sme im to vysvetľovali. Ani väčšina ľudu slovenského by to nechápala, keby v našom hlúposťami prešpikovanom svete nežila.

Mimochodom, máte radi Columba?

Spomínate si, ako v jednom zo seriálových príbehov, nakrútenom v roku 1990 a nazvanom Columbo na univerzite, vraždili počas prednášky na právnickej fakulte dvaja študenti? 

Justin a Cooper, deti vplyvných a bohatých rodičov, sa chcú pomstiť profesorovi kriminológie. Veľmi rafinovane ho pomocou kamery a pištole, napojenej na centrálne zatváranie dverí auta jedného z nich, zabijú práve počas prednášky "smiešneho" Columba.

-Prečo ste to  urobili, chlapci?- Opýtal sa Columbo.

-Lebo sme vedeli ako,- odpovedal jeden z vrahov.

Aj "naši" vrahovia vedeli ako.

Dozvieme sa niekedy aj to, komu to skutočne prospelo?! 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Dobré ráno

Dobré ráno: Fica obvinili. Už sa tu nehráme geometriu pri hajlovaní

Fico sa do Rómov nepustil prvýkrát.

Stĺpček šéfredaktorky

Fico dostal certifikát extrémistu

Do volieb si Fico vymyslí nejaký slogan o tom, proti komu stavia hrádzu s fašistami.


Už ste čítali?