On, z vôle ľudu Danko II,

Autor: Elena Antalová | 3.6.2020 o 1:00 | Karma článku: 11,01 | Prečítané:  8506x

dokázal, že skutočne myslí srdiečkom, ako avizoval na predvolebných bilboardoch. Svedčili o tom jeho výroky z 28. mája, keď zašiel nezištne pomáhať rozkradnutej inštitúcii Matica slovenská v Martine. Veď čo je 202 tisíc eur?

Kauzu najdlhšie pôsobiaceho predsedu Matice síce nespomenul, načo, keď o nej sa možno ani nedopočul, navyše na krojovanej akcii sa to ani nepatrí. Navyše mal možno trému prihovoriť sa slovami akoby vystrihnutými zo socialistických, mečiarovských a ficovských vystúpení. Koľkokrát ste to, čo starší, už počuli?

"Matica slovenská zohráva dôležitú úlohu aj dnes, kedy je jej cieľom budovať predovšetkým v mladých ľuďoch vzťah k našim dejinám a k našej kultúre, čo pokladám za nesmierne dôležité". Alebo: "Ani tento štát by nevznikol bez spoluzakladateľov Matice slovenskej, ktorými boli J.M.Hurban a Matúš Dula, taktiež predsedovia SNR".

 O výstavbe nájomných bytov rokoval s primátormi Vrútok a Martina mimo slávnostného podujatia.

-Ja vám niečo poviem,- začal suverénne aj v televíznej debate v nedeľu, a vzápätí znovu zahlaholil: -Ja vám chcem povedať jednu vec", aby doplnil bohorovným: -A teraz vysvetlím ľuďom, že karanténa splnila svoj zmysel a že nejaká nedeľa muška to malá, a že (pán premiér sa akiste potešil) komunikácia s Pellegrinim je konštruktívna.

Niekedy človeku napadne, či to všetko naozaj vymyšľa vlastným srdcom.  

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Majský je vraj nevládny, denníku SME však z nemocničného lôžka zdvihol

Odsúdeného podnikateľa našli v pražskej psychiatrickej nemocnici.

Dobré ráno

Dobré ráno: Ako Mexiko chytilo šéfa veľkého kartelu

Darí sa Mexiku potláčať kartely.


Už ste čítali?