Musím mať v manželstve sex?

Autor: Elena Antalová | 27.7.2020 o 21:30 | Karma článku: 11,04 | Prečítané:  6720x

Buď to tak bolo aj v celom minulom storočí, a aktéri, ktorých sa to týkalo, držali bobríka  mlčania, alebo sa manželský celibát stal módou iba nedávno, s príchodom náboženských  revolucionárov z malých strán, sústredených v OľaNo.

Neviem ako v Česku, ale na Slovensku sa hádky o umelom prerušení tehotenstva stanú bezpredmetné, takže nedôjde ku kriku, sporom a vzájomnému fackovaniu sa zákonodarcov. Konečne si pred zasadaním parlamentu bude môcť aj pán predseda z plných pľúc zaspievať "to Slovensko mladé dosiaľ tvrdo spalo, pod mojím vedením zrazu sa prebralo", veď kto by už mal byť v tejto otázke kompetentnejší?

V televíznom programe o vzťahoch moderátor privítal mladého muža, ktorý sa prišiel posťažovať, že jeho manželka dva roky po svadbe odmieta sex. So sexom bude súhlasiť len v prípade, keď sa rozhodnú počať dieťa. A v pláne to manželka rozhodne ešte nemá, najskôr o desať rokov. "Dovtedy si budeme užívať cestovanie, výlety, kultúru, prechádzky, cyklistiku, ďalší šport, atakďalej".

Vzápätí prichádza mladá, príťažlivá a vzdelaná dáma.

"Chcem mať tri deti", vysvetľuje krásna manželka. "Takže manželský sex bude trikrát. Kamil to vedel a súhlasil s mojou podmienkou. Tak sme sa predsa dohodli pred svadbou. Pred dvoma rokmi, ty sa nepamätáš?

"Myslel som si, že po svadbe zmení názor", vysvetľuje moderátorovi Kamil. "Nezmenila".

"A ak si nájde Kamil milenku?". Obracia sa moderátor na mladú ženu. Tá nemá s odpoveďou nijaký problém. "Milenku nepotrebuje. Miluje  predsa mňa".

Manžel Kamil začína argumentovať: "Muž sa chce svojej ženy dotýkať, prejavovať jej svoju lásku aj dotykmi..." prosíka verejne nešťastný muž.

"Ale veď dotýkať sa môžeš, bozkávať, túliť sa, samozrejme", hudie si svoje manželka.

"To ale nie je naplnený manželský život", vkladá sa do vysvetľovania moderátor.

Mladá pani má však svoje argumenty: "Tak žijú moji rodičia tridsať rokov, žili tak aj matkini rodičia a ja chcem tak žiť tiež!"

Moderátor povoláva rodičov.

"Ako vaše manželstvo znášal manžel?" Neodpúšťa si moderátor. Manžel je stále príťažlivý päťdesiatnik.

"Pokazil renomé celému rodinnému klanu", búri sa pani. "On si ten hnus vyžaduje. Je to hanba našej rodiny. Predstavte si, má milenky.

Ale zať dcéru miluje...

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?