Po Ficovi sa Pavol Habera pustil do Matoviča

Autor: Elena Antalová | 3.12.2020 o 0:30 | (upravené 3.12.2020 o 0:44) Karma článku: 12,11 | Prečítané:  4512x

Kritiku od neho si užívali v rôznych súťažiach známi speváci, ale aj celkom mladí ľudia. Pociťovali sme to často ako nespravodlivosť a netaktnosť voči často ešte deťom, neskúseným a neobjektívnym mladučkým adeptom na slávu.

Haberov Team viacerí sledovali od jeho vzniku v osemdesiatych rokoch, opodstatnene sa tešili z jeho úspechov. Vážili si aj Haberovu osobnú slávu v muzikálových projektoch, vo filme, ale najmä v hudobnej oblasti, v ktorej kráčal od úspechu k úspechu.

18. marca 2018 známy umelec napísal: -Nerád sa vyjadrujem k politike, ale už nemôžem mlčať. "Úsmev" pána Fica (po odovzdaní demisie do rúk prezidenta Kisku) je obrovskou fackou rodičom zavraždených mladých ľudí! Nemôžu nás viesť normálni a čestní ľudia? Milujem svoje Slovensko a jeho ľudí. Naši politici nereprezentujú mňa a moju krajinu a v tejto chvíli cítim len jedno - Hanbím sa za svoju krajinu!!!!!

20. novembra 2020 v istom denníku pán Habera napísal: "Hovorí sa, že každý národ má takú vládu, akú si zaslúži. Čo sme však komu urobili, že máme takéhoto premiéra?"

Všeličo sme všelikomu urobili a mali by sme sa ospravedlňovať, ale teraz je to o tom, čo sme urobili sebe.

Po neotesanom Mečiarovi, ktorý namiesto manželky vzal na audienciu k pápežovi Jánovi Pavlovi II. jednu z poradkýň pre všetko Annu Nagyovú v čiernom závoji, a hulvátovi Ficovi, ktorý pre zmenu predstavil pani Merkelovej Máriu Troškovú ako svoju hlavnú poradkyňu, máme detinsky zaťatého Igora Matoviča.

Voličské hlasy nepustia.

Rozdiel tu však je, a obrovský.

Za Mečiara zavraždili Remiáša, za Fica Martinu a Jána. Dnes "len" múdrosť, rozvážnosť a slušnosť.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Cynická obluda

Atómová bomba (už zasa)

Druhé plošné testovanie za sto miliónov dosiahlo toto.


Už ste čítali?