Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Premiér, tentoraz celkom šialený (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

A ja som si

myslel, ze je to o nasom - dnes tak vyzeral...
 
Hodnoť

autorka

Aj keď odhliadneme od toho, že je nevhodné, nezdvorilé a pomerne nechutné kritizovať činnosti u našich najlepších susedov, kritizovať činnosť súkromného majiteľa televízie, ktorý si samozrejme v rámci platných zákonov ČR môže robiť a vysielať čo len chce, tak je mimoriadne komické, že ho kritizuje inak milá a na pohľad sympatická pani, ktorá nedokáže ani pochopiť, prečo má hlavný hrdina vo filme monokel ( hoci to bolo dostatočne jasne v úvode toho filmu vysvetlené )!
 
Hodnoť

jaronpb, ak sa neurazíš,

tak práve naopak.
To, čo predvádza JS v tej svojej TV, je niečo tak šokujúce, že na to snáď ani niet slov a autorka blogu to pomenovala presne.
Egomaniak nonplusultra.
Ale OK, aj také niečo sa občas narodí a vyrastie. Proste anomália.
To, čo je však ešte šokujúcejšie a nepochopiyeľnejšie je, že mu v tej jeho TV je niekto ochotný pracovať. Pretože bez zamestnancov a účinkujúcich by si tú svoju TV mohol nasťahovať do jednej izby svojho apartmánu vo V tower s výhľadom na Barandov.
V každej krajine sú "predajné dievky", ktoré za euro (v tomto prípade za českú korunu, si nechajú aj kolená prevŕtať. Ale že sa ich na tak malej ploche, ako táto TV je, nájde až toľko, je neuveriteľné a dokazuje to, že zázraky sú možné aj v tejto oblasti.
Ja túto TV nepozerám, to jednoducho nejde,ale každý deň, keď si v programovom týždenníku pozerám TV program a idem očami okolo TV Barandov, tak žasnem, čo ešte je možné. Tu nie jeden, ale celý špitál docentov Chocholouškov by mal čo robiť len na stanovenie diagnózy, liečbu by ani oni nezvládli. Nejde to.
 

BaRRandov

Naprosto s Vámi souhlasím, jen si dovolím upozornit na gramatickou chybu - viz Joachim Barrande na Wikipedii.
 

lanoes

OPRAVA: k môjmu predošlému príspevku!Herec v spomínanom o filme samozrejme nemal monokel ale "cucflek"! Za omyl sa ospravedlňujem.( Na rozdiel od autorky, ak sa pomýlim, tak sa slušne a "nenadurdene" ospravedlním!)

ad lanoes:
Nevidím problém. Ty Barrandov nepozeráš a asi aj autorka má takú malú, čarovnú krabičku s gombíkmi, ktorými môžeš prepnúť kanál. Dokonca sa programovo dajú aj kanály vymazať, ak prekážajú! Takže ak sa Soukup nepáči, nemusí ho autorka zapínať a sledovať, ani jeho, ani jeho ostatné programy a to dokonca aj v inom štáte. Ale sú evidentne občania ČR a SR, ktorí ho sledujú.

Manželka pozerá denne "Nebezpečné vztahy", ja som zatiaľ na PC, potom ma zavolá na Soukupove "Moje správy". Soukup je samozrejme podivná figúrka, osobitá. Je slabý, amatérsky moderátor, podivne rozhadzuje rukami, jeho vtipy nie sú smiešne, skôr trápne, s jeho politickými názormi sa nie vždy stotožňujem. Soukup evidentne, na rozdiel od mainstreamu politicky podporuje Zemana, Babiša, Okamuru...., vie sa rozprávať aj s ľavicou, aj s pravicou. Jeho názory sú však konzistentné aj keď pre mňa trochu príliš "sociálne". No a často má pravdu o vývoji politiky v ČR, vtedy veselo hovorí "Jáááá jsme Vám to říkal !".

Samozrejme Soukup nasssiera štandardnú pravicu ( zastal sa napríklad Klauza mladšieho, keď ho ODS vylúčila zo svojej strany pre jeho názory, tvrdo vystúpil voči členovi ODS, ktorý navrhol Zemanovi rozpárať brucho, teraz vystupuje proti synovi Petra Novotného, ktorý navrhuje kadekoho v ČR zabiť....skôr toto je šokujúce ). Tak isto veľmi silno nasssiera aj "slniečkárov" v ČR prezentovaných hnutím "Milion chvilek pro demokraci", obdoby našej "Za slušné Slovensko". Dokonca sa obul aj do najsvätejšej Grétky, čím mňa osobne veľmi potešil.....

Teraz uvediem konkrétne, prečo ho rád sledujem. Jedna vec je informovanosť o ČR bez slniečkárskej agendy ostatných televízií, najmä ČT. Ďalším dôvodom je to, že pohľad z českej strany je niekedy komický, ale zároveň aj poučný. Napríklad "víťazný" boj s dvojakou kvalitou potravín v EÚ si privlastnila v SR SNS a ministerka poľnohospodárstva. Ale tak isto si "víťazstvo" smelo privlastňujú aj českí politici. A možno, ak by sme sledovali poľskú televíziu, aj tam si možno víťazstvo nad EÚ taktiež privlastňujú.Nuž sranda....

Nuž a nakoniec by som poukázal na to, že slovo "ľudu" je vraj slovo Božie. Čím viac sa slniečkári "obúvajú" do Zemana a Babiša, tým má najmä Babiš lepšie ekonomické a spoločenské výsledky a následne aj preferencie, zatiaľ čo progresívne, slniečkárske, na všetko odhodlane pidi straničky pravicového spektra sa odrazu ocitli na hranici zvoliteľnosti okolo 5%....Aké riešenie by si utrápenej českej pravici navrhol ty, milý lanoes?

A taktiež nezabúdajme, že tento blog je zastrešený "mienkotvornými" novinami SME. Hádam sa pamätáš, ako na všetko odhodlaní redaktori SME reagovali na zvolenie Trumpa, Makrona, Kurza, Zemana, Babiša....? Toľko nadávok, urážok, klamstiev, čo padli na ich hlavy ihneď po ich zvolení a potom následne každodenne ( nezabúdajme aj na smiešne černošky, ktoré v USA na demonštráciách voči zvoleniu Trumpa rozhorčene metali bohatým poprsím ).Nuž a čas ukázal všetko pekne pravdivo, neslniečkársky a plasticky. Všetci títo nepriatelia slobodnej ľudskej spoločnosti sú nakoniec mimoriadne úspešní a populárni politici a budú zrejme ( samozrejme okrem Zemana a možno Makrona ) opätovne zvolení.....

P.S. : No a o Soukupových zamestnancov sa nestaraj. To je čisto ich vec. Ak by chceli odísť tak v ČR, kde je ďaleko nižšia nezamestnanosť, ako v SR, to nie je evidentne žiaden problém!
 


Najčítanejšie


 1. Jozef Kmeto: Obezita mi vzala všetko 3 086
 2. Maroš Chmúrny: Spoločná zodpovednosť a R. Fico žije v strachu 2 072
 3. Peter Remeselník: Prečo polícia odmietla potrestať páchateľa, ktorý narazil autom do ľudí a ušiel ? 1 536
 4. Robert Fico: R. FICO: Kliment s Hrubalom pustili mafiána Kudličku z väzby, Kováčik za to sedí vo väzbe. 494
 5. Martin Greguš: Jozef Kmeťo zomrel v sanitke. Jeho posledná výzva "neveriacim" 387
 6. Janka Cigániková: Plošné testovanie bolo úspešné. Lockdown nie je riešenie. Vakcína bude najskôr o rok. 224
 7. Ján Šeďo: "Pán Fico povedal že máme prísť, tak sme prišli". 171
 8. Peter Kollega: Robert Fico ako verejný obhajca zločinca Dušana K. 167
 9. Dušan Koniar: Tie velebené predavačky z prvej línie posiela Ústredný krízový štáb rovno do karantény 163
 10. Jozef Sitko: Pani prezidentka, štátu škodia médiá v službách oligarchie... Nie premiér! 153

Rebríčky článkov


 1. Gabo Németh: Láska ako v ohni med
 2. Jozef Legény: Ľudia 65+ sa nepočítajú do štatistiky účasti. Teda ani do štatistiky pokút, pán Matovič?
 3. Dušan Seberíni: Čosi tu neštimuje
 4. Miriam Studeničová: Kráľovná podsvetia a Kráľ času! Fantastické nepoznané skutočnosti!
 5. Štefan Vidlár: O prokurvátoroch
 6. Andy Morávek: Ako som do CORWIN SK a.s. priniesol hotovosť na kúpu bytu… a oni ma otočili vo dverách
 7. František Cudziš: Ad.: V. Tepličková – stačí, keď sa poskladáme...
 8. Ivan Čarnogurský: PREČO NEKRITIZUJEM TÚTO VLÁDU
 9. Michal Karvay: Hostina
 10. Marcel Burkert: Neokukané zákutia a krásy Bratislavy II. Z rokov 2011 - 2019


Už ste čítali?